Property Sale
Sale
$0
DeedBook 6347, Page 564
Year Built: 1949
Trenton, NJ 08638
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,693 | +6.4% |
| 2024 | $7,231 | +5.4% |
| 2023 | $6,864 | +1.4% |
| 2022 | $6,766 | +2.7% |
Year Built: 1949
519 Sutherland Rd
Residential
978 Terrace Blvd
Residential
75 Groveland Ave
Residential
42 Thurston Ave
Residential
36 Central Ave E
Residential