Property Sale
Sale
$155,000
DeedBook 3708, Page 168
Year Built: 1950
Trenton, NJ 08618
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,142 | +6.4% |
| 2024 | $6,714 | +5.4% |
| 2023 | $6,372 | +1.4% |
| 2022 | $6,282 | +2.7% |
Year Built: 1950
934 Terrace Blvd
Residential
51 Dunmore Ave
Residential
9 Oak Ln
Residential
971 Terrace Blvd
Residential
68 Dunmore Ave
Residential