Property Sale
Sale
$111,000
DeedBook 6154, Page 436
Year Built: 1940
Trenton, NJ 08618
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,579 | +6.4% |
| 2024 | $7,124 | +5.4% |
| 2023 | $6,762 | +1.4% |
| 2022 | $6,665 | +2.7% |
Year Built: 1940
14 Crestmont Ave
Residential
132 Weber Ave
Residential
408 Hazel Ave
Residential
1951 N Olden Ave Ext
Residential
72 Pennwood Dr
Residential