Foreclosure Case F-011629-16
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed By Court Without Prejudice
Year Built: 1950
Trenton, NJ 08618
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,830 | +6.4% |
| 2024 | $8,300 | +5.4% |
| 2023 | $7,878 | +22.6% |
| 2022 | $6,427 | +2.7% |
Year Built: 1950
2 Glen Stewart Dr
Residential
325 Sutherland Rd
Residential
11 White Beech Ct
Residential
5 Patton Dr
Residential
971 Terrace Blvd
Residential