Property Sale
Sale
$110,000
DeedBook 4262, Page 287
Year Built: 1954
Trenton, NJ 08618
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,896 | +6.4% |
| 2024 | $5,542 | +5.4% |
| 2023 | $5,260 | +1.4% |
| 2022 | $5,185 | +2.7% |
Year Built: 1954
957 Terrace Blvd
Residential
6 Walton Ave
Residential
940 Terrace Blvd
Residential
19 Glen Clair Dr
Residential
46 Central Ave E
Residential