Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1954
Trenton, NJ 08618
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,431 | +6.4% |
| 2024 | $5,106 | +5.4% |
| 2023 | $4,846 | +1.4% |
| 2022 | $4,777 | +2.7% |
Year Built: 1954
15 Wallace Ave
Residential
9 Durham Ave
Residential
947 Terrace Blvd
Residential
1 Wallace Ave
Residential
957 Terrace Blvd
Residential