Property Sale
Sale
$200,000
Sq Ft791DeedBook 6511, Page 1641Recorded1/10/2023
Year Built: 1935
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,719 | +6.7% |
| 2024 | $5,361 | +1.2% |
| 2023 | $5,296 | -6.3% |
| 2022 | $5,653 | +2.6% |
Year Built: 1935
70 Sloan Ave
Residential
60 Terrill Ave
Residential
411 Princeton Ave
Residential
17 Terrill Ave
Residential
78 Corson Ave
Residential