Property Sale
SaleMulti
$113,000
DeedBook 2934, Page 253
Year Built: 1940
Trenton, NJ 08619
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,380 | +6.7% |
| 2024 | $7,855 | +1.2% |
| 2023 | $7,759 | +1.9% |
| 2022 | $7,617 | +2.5% |
Year Built: 1940
411 Klockner Ave
Residential
261 Elmore Ave
Residential
447 Lehigh Ave
Residential
101 Alexander Ave
Residential
3565 E State St
Residential