Property Sale
Sale
$340,000
Sq Ft1,280DeedBook 6492, Page 1744Recorded7/19/2022
Year Built: 1951
Trenton, NJ 08619
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,637 | +6.7% |
| 2024 | $7,158 | +4.6% |
| 2023 | $6,846 | +1.9% |
| 2022 | $6,720 | +2.5% |
Year Built: 1951
28 Sloan Ave
Residential
8 Samantha La
Residential
82 Brighten Dr
Residential
2803 Mer-Quaker Br Rd
Residential
2 Macon Dr
Residential