Property Built
Built
Year Built: 1935
Year Built: 1935
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,091 | +6.7% |
| 2024 | $11,333 | +1.2% |
| 2023 | $11,195 | +6.5% |
| 2022 | $10,509 | +2.3% |
Year Built: 1935
18 Monroe Dr
Residential
266 Hughes Dr
Residential
2 Cranbrook Rd
Residential
860 Hughes Dr
Residential
245 Lander Dr
Residential