Property Sale
Sale
$85,000
From:
To:
Sq Ft1,580DeedBook 6210, Page 1283Recorded1/15/2015
From:
To:
Year Built: 1910
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,095 | +6.7% |
| 2024 | $3,838 | +1.2% |
| 2023 | $3,792 | -6.3% |
| 2022 | $4,047 | +2.6% |
From:
To:
Year Built: 1910
39 Hillhurst Ave
Residential
232 Woodlawn Ave
Residential
107 Parker Pl
Residential
29 N Hamilton Ave
Residential
106 Park La
Residential