Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1953
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,957 | +7.0% |
| 2024 | $6,505 | +1.3% |
| 2023 | $6,423 | +1.9% |
| 2022 | $6,300 | +2.6% |
Year Built: 1953
51 Brockton Rd
Residential
52 Madison Ave
Residential
15 Birkshire Rd
Residential
105 Wegner Ave
Residential
193 Saybrook Ave
Residential