Property Sale
Sale
$200,000
From:
To:
Sq Ft1,075DeedBook 6419, Page 933Recorded10/26/2020
From:
To:
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,984 | +6.7% |
| 2024 | $5,608 | +1.2% |
| 2023 | $5,541 | +1.9% |
| 2022 | $5,439 | +2.5% |
From:
To:
Year Built: 1952
256 Eaton Ave
Residential
488 Fenwood Ave
Residential
241 Lowell Ave
Residential
326 Eaton Ave
Residential
30 Brighten Dr
Residential