Property Built
Built
Year Built: 1956
Year Built: 1956
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,576 | +6.7% |
| 2024 | $10,850 | +1.2% |
| 2023 | $10,719 | +6.5% |
| 2022 | $10,062 | +2.3% |
Year Built: 1956
555 Mer-Edinburg Rd
Residential
111 Trenton Ave
Residential
7 Shawnee Dr
Residential
26 Kino Blvd
Residential
223 Mcadoo Ave
Residential