Property Sale
SaleMulti
$115,000
Sq Ft1,518DeedBook 6394, Page 1228Recorded1/23/2020
Also conveyed in this deed
2 parcelsAlso conveyed in this deed
2 parcelsYear Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,612 | +6.7% |
| 2024 | $3,386 | +1.2% |
| 2023 | $3,345 | +0.7% |
| 2022 | $3,320 | +2.8% |
Also conveyed in this deed
2 parcelsYear Built: 1900
368 Lynwood Ave
Residential
446 Connecticut Ave
Residential
381 Lynwood Ave
Residential
7 Waverly Pl
Residential
15 Waverly Pl
Residential