Property Sale
SaleMulti
$105,000
DeedBook 6168, Page 665
Year Built: 1929
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,068 | +6.7% |
| 2024 | $4,750 | +1.2% |
| 2023 | $4,692 | -3.3% |
| 2022 | $4,850 | +2.7% |
Year Built: 1929
5 Rudner Ave
Residential
13 Rudner Ave
Residential
635 Norway Ave
Residential
112 Richland Ave
Residential
1573 Elizabeth Ave
Residential