Property Sale
SaleMulti
$190,000
DeedBook 6151, Page 463
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,590 | +6.7% |
| 2024 | $6,177 | +1.2% |
| 2023 | $6,102 | -3.3% |
| 2022 | $6,308 | +2.7% |
Year Built: 1952
130 Kuser Rd
Residential
106 Lorraine Dr
Residential
6 Lorraine Dr
Residential
2315 Hamilton Ave
Residential
407 Leuckel Ave
Residential