Property Sale
SaleMulti
$153,900
DeedBook 2441, Page 803
Year Built: 1962
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,532 | +6.7% |
| 2024 | $7,997 | +1.2% |
| 2023 | $7,900 | +6.5% |
| 2022 | $7,416 | +2.3% |
Year Built: 1962
157 Gary Dr
Residential
145 Gary Dr
Residential
2064 Wh-Ham Sq Rd
Residential
134 Gary Dr
Residential
2190 Wh-Ham Sq Rd
Residential