Property Sale
Sale
$190,000
From:
To:
Sq Ft724DeedBook 6215, Page 1821Recorded4/14/2015
From:
To:
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,329 | +6.7% |
| 2024 | $5,932 | +1.2% |
| 2023 | $5,860 | +6.5% |
| 2022 | $5,501 | +2.3% |
From:
To:
Year Built: 1950
16 Forman Dr
Residential
15 Forman Dr
Residential
14 Baltusrol St
Residential
15 Nancy Dr
Residential
5 Brown Dr
Residential