Property Sale
SaleMulti
$377,900
DeedBook 6038, Page 814
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,973 | +6.7% |
| 2024 | $13,096 | +1.2% |
| 2023 | $12,938 | +6.5% |
| 2022 | $12,145 | +2.3% |
Year Built: 1985
26 John Lenhardt Rd
Residential
54 Ray Dwier Dr
Residential
4 Dukoff Drive
Residential
8 Baggaley Rd
Residential
61 Peter Rafferty Dr
Residential