Property Sale
Sale
$335,000
Sq Ft1,142DeedBook 6506, Page 339Recorded11/7/2022
Year Built: 1969
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,859 | +6.7% |
| 2024 | $7,366 | +1.2% |
| 2023 | $7,276 | +6.5% |
| 2022 | $6,830 | +2.3% |
Year Built: 1969
33 Exmoor La
Residential
32 Exmoor La
Residential
43 Endicott Rd
Residential
54 Endicott Rd
Residential
82 Walt Whitman Way
Residential