Property Sale
Sale
$365,000
Sq Ft1,268DeedBook 6436, Page 365Recorded3/29/2021
From:
To:
Year Built: 1957
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,236 | +6.7% |
| 2024 | $8,657 | +10.2% |
| 2023 | $7,854 | +6.5% |
| 2022 | $7,373 | -3.2% |
From:
To:
Year Built: 1957
26 Mark Twain Dr
Residential
9 Aster Rd
Residential
26 Thoreau Rd
Residential
54 Thoreau Rd
Residential
6 Rolling La
Residential