Property Sale
Sale
$267,000
Sq Ft1,166DeedBook 6395, Page 391Recorded1/29/2020
From:
To:
Year Built: 1966
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,594 | +6.7% |
| 2024 | $7,118 | +1.2% |
| 2023 | $7,032 | +6.5% |
| 2022 | $6,601 | +2.3% |
From:
To:
Year Built: 1966
20 Surrey Dr
Residential
1044 Estates Blvd
Residential
1031 Estates Blvd
Residential
24 Walt Whitman Way
Residential
57 Endicott Rd
Residential