Property Sale
SaleMulti
$277,000
DeedBook 4450, Page 286
Year Built: 1978
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,219 | +6.7% |
| 2024 | $12,390 | +1.2% |
| 2023 | $12,240 | +6.5% |
| 2022 | $11,489 | +2.3% |
Year Built: 1978
1118 Estates Blvd
Residential
4 Marlon Pond Rd
Residential
17 Handeland Dr
Residential
95 Limewood Dr
Residential
1 Sandtown Terr
Residential