Property Sale
SaleMulti
$215,000
DeedBook 5646, Page 8
Year Built: 1930
Trenton, NJ 08629
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,504 | +6.7% |
| 2024 | $4,221 | +1.2% |
| 2023 | $4,170 | -3.3% |
| 2022 | $4,311 | +2.7% |
Year Built: 1930
1315 Hamilton Ave
Residential
1593 Elizabeth Ave
Residential
357 Lynwood Ave
Residential
907 Norway Ave
Residential
310 Watson Ave
Residential