Property Sale
SaleMulti
$90,000
DeedBook 3622, Page 247
Year Built: 1940
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,582 | +6.7% |
| 2024 | $5,232 | +1.2% |
| 2023 | $5,169 | -3.3% |
| 2022 | $5,343 | +2.7% |
Year Built: 1940
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.