Skip to content

Wesley Ave(Block 2045 Lot 14)Trenton, NJ 08610

Last Sale Date
Jan 24, 2025

Property Information

Block2045
Lot14
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityHamilton Twp
Tax Map Page156

Building Details

Building Class10
DescriptionPAVING
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.06

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$14,700
84%
Improvement Value:$2,700
16%
Total Assessment$17,400

Sale
$0