Property Sale
SaleMulti
$192,000
DeedBook 5288, Page 139
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,049 | +0.5% |
| 2024 | $4,030 | +1.2% |
| 2023 | $3,981 | -10.9% |
| 2022 | $4,469 | +8.3% |
Year Built: 1952
423 Woolsey St
Residential
206 Redfern St
Residential
224 Tindall Ave
Residential
801 Cedar La
Residential
528 E Franklin St
Residential