Skip to content

Cedar La(Block 2102 Lot 19)Trenton, NJ 08610

Built 1950
Cemeteries/Graveyards

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Jun 28, 2024

Property Information

Block2102
Lot19
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityHamilton Twp
Tax Map Page163

Building Details

Building Class10
Description1SCB
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage4.57

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$182,800
78%
Improvement Value:$52,700
22%
Total Assessment$235,500

Sale
$1
DeedBook 6561, Page 32

Property Built

Built

Year Built: 1950