Property Built
Built
Year Built: 1951
Year Built: 1951
Trenton, NJ 08610
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,005 | +6.7% |
| 2024 | $5,628 | +6.0% |
| 2023 | $5,310 | -3.4% |
| 2022 | $5,498 | +2.8% |
Year Built: 1951
190 Leonard Ave
Residential
105 Wilfred Ave
Residential
231 Beal St
Residential
29 Barbara Dr
Residential
114 Kuser Rd
Residential