Property Sale
SaleMulti
$232,000
DeedBook 2253, Page 88
Year Built: 1933
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $17,239 | +6.7% |
| 2024 | $16,158 | +1.2% |
| 2023 | $15,963 | -3.3% |
| 2022 | $16,501 | +2.7% |
Year Built: 1933
1961 Hamilton Ave
Commercial
2239 Nottingham Way
Commercial
1213 Hamilton Ave
Commercial
903 Arena Dr
Commercial
2235 Nottingham Way
Commercial