Property Sale
SaleMulti
$275,000
DeedBook 6013, Page 992
Year Built: 1953
Trenton, NJ 08610
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,157 | +6.7% |
| 2024 | $6,708 | +1.2% |
| 2023 | $6,627 | +4.1% |
| 2022 | $6,363 | +2.2% |
Year Built: 1953
77 Unwin Dr
Residential
74 Unwin Dr
Residential
49 Unwin Dr
Residential
4 Olden Terr
Residential
18 Rotunda Dr
Residential