Skip to content

Wh-Mer Rd(Unit T01)Trenton, NJ 08610

Last Sale Date
Dec 13, 2023

Property Information

Block2163
Lot7
QualifierT01
CountyMercer
MunicipalityHamilton Twp
Tax Map Page135

Building Details

Building Class10
DescriptionCELL TOWER
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.79

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$400,900
100%
Total Assessment$400,900

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$14,128+6.7%
2024$13,242+1.2%
2023$13,081-3.3%
2022$13,522+2.7%
Property History

Property Sale

Sale
$0