Property Sale
SaleMulti
$304,838
DeedBook 2615, Page 339
Year Built: 1990
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,111 | +6.7% |
| 2024 | $5,727 | -19.6% |
| 2023 | $7,126 | +6.5% |
| 2022 | $6,690 | +2.3% |
Year Built: 1990
1245 Wh-Mer Rd, Unit 409
Commercial
1245 Wh-Mer Rd, Unit 415
Commercial
1255 Wh-Mer Rd, Unit 513
Commercial
1245 Wh-Mer Rd, Unit 410
Commercial
1225 Wh-Mer Rd, Unit 205
Commercial