Property Built
Built
Year Built: 1930
Year Built: 1930
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,494 | +6.7% |
| 2024 | $5,149 | +1.2% |
| 2023 | $5,087 | -10.9% |
| 2022 | $5,711 | +3.0% |
Year Built: 1930
323 Lake Ave
Residential
2072 Broad St
Residential
1328 William St
Residential
512 W Park Ave
Residential
2114 Genesee St
Residential