Property Sale
SaleMulti
$178,000
DeedBook 5026, Page 140
Year Built: 1946
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,155 | +6.7% |
| 2024 | $3,894 | +1.2% |
| 2023 | $3,847 | -10.9% |
| 2022 | $4,319 | +3.0% |
Year Built: 1946
28 Hutchins Ave
Residential
204 Maddock Ave
Residential
247 Thropp Ave
Residential
169 Maddock Ave
Residential
222 Thropp Ave
Residential