Property Sale
SaleMulti
$220,000
DeedBook 6028, Page 71
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,040 | +6.7% |
| 2024 | $5,661 | +1.2% |
| 2023 | $5,593 | -11.2% |
| 2022 | $6,296 | +3.0% |
Year Built: 1952
783 Independence Ave
Residential
147 Maddock Ave
Residential
45 Homestead Ave
Residential
1616 Exton Ave
Residential
76 Baylor Rd
Residential