Property Sale
SaleMulti
$125,000
DeedBook 6118, Page 862
Year Built: 1930
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,840 | +6.7% |
| 2024 | $6,411 | +1.2% |
| 2023 | $6,333 | +4.1% |
| 2022 | $6,081 | +2.2% |
Year Built: 1930
43 Taft Ave
Residential
1912 Arena Dr
Residential
63 Maple Shade Ave West
Residential
316 Fetter Ave
Residential
2400 S Clinton Ave
Residential