Skip to content

4 Aaa Dr - Unit 102

Robbinsville, NJ 08691

Built 2000

Last Sale Date
Dec 4, 2023

Property Information

Block2597.01
Lot8.02
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityHamilton Twp
Tax Map Page234

Building Details

Building Class10
DescriptionOFF CONDO-13%
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.06

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$124,200
25%
Improvement Value:$374,700
75%
Total Assessment$498,900

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$17,581+6.7%
2024$16,479+1.2%
2023$16,279-0.3%
2022$16,329+3.4%
Property History

Property Sale

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 2000