Property Built
Built
Year Built: 1955
Year Built: 1955
Trenton, NJ 08620
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,323 | +9.2% |
| 2024 | $6,705 | +1.2% |
| 2023 | $6,624 | +4.1% |
| 2022 | $6,360 | +2.2% |
Year Built: 1955
57 Valley View Rd
Residential
76 Valley View Rd
Residential
14 Bonnie Rae Dr
Residential
63 Winding Way
Residential
61 Winding Way
Residential