Property Sale
Sale
$227,500
From:
To:
Sq Ft1,073DeedBook 6177, Page 11Recorded8/22/2013
From:
To:
Year Built: 1957
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,700 | +6.7% |
| 2024 | $7,217 | +1.2% |
| 2023 | $7,130 | +4.1% |
| 2022 | $6,846 | +2.2% |
From:
To:
Year Built: 1957
37 Mae Dr
Residential
11 Dover Rd
Residential
24 Dover Rd
Residential
211 Prospect Ave
Residential
17 Dover Rd
Residential