Property Sale
Sale
$425,000
Sq Ft1,461DeedBook 6573, Page 1229Recorded11/6/2024
From:
To:
Year Built: 1961
Trenton, NJ 08620
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,661 | +6.7% |
| 2024 | $7,181 | +1.2% |
| 2023 | $7,094 | +4.1% |
| 2022 | $6,811 | +2.2% |
From:
To:
Year Built: 1961
6 Kim Valley Rd
Residential
12 Valley View Rd
Residential
14 Winding Way
Residential
9 Hastings Rd
Residential
23 Braver Dr
Residential