Property Sale
SaleMulti
$215,000
DeedBook 2629, Page 274
Year Built: 1979
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,537 | +6.7% |
| 2024 | $13,625 | +1.2% |
| 2023 | $13,460 | -0.3% |
| 2022 | $13,501 | +3.4% |
Year Built: 1979
488 Sawmill Road
Residential
2 Heathwood La
Residential
350 Sawmill Road
Residential
5 Sam'S Way
Residential
16 Makefield Cir S
Residential