Skip to content

1518 Harb Rocktown RdLambertville, NJ 08530

Last Sale Date
Mar 21, 2023

Property Information

Block29
Lot16
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityHopewell Twp
Tax Map Page9

Building Details

Building Class---
Description1SF
Dwellings1
ZoningMRC
Sq Footage---
Acreage1.5

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$247,500
71%
Improvement Value:$101,200
29%
Total Assessment$348,700

Sale
$0