Property Sale
Sale
$288,000
DeedBook 4406, Page 253
Year Built: 1967
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,696 | +8.7% |
| 2024 | $9,837 | -0.1% |
| 2023 | $9,847 | +2.5% |
| 2022 | $9,609 | +2.5% |
Year Built: 1967
291 Penn Harbourton Rd
Residential
78 Woosamonsa Rd
Residential
27 Woosamonsa Rd
Residential
23 Dublin Rd
Residential
430 Federal City Rd
Residential