Property Sale
Sale
$338,800
DeedBook 4691, Page 262
Year Built: 2003
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,074 | +3.3% |
| 2024 | $9,752 | +3.9% |
| 2023 | $9,385 | +2.5% |
| 2022 | $9,158 | +2.5% |
Year Built: 2003
79 Heath Court
Residential
47 Heath Court
Residential
57 Heath Court
Residential
229 Brinley Drive
Residential
73 Heath Court
Residential