Property Sale
Sale
$365,000
From:
To:
Sq Ft1,960DeedBook 6351, Page 1194Recorded12/12/2018
From:
To:
Year Built: 2006
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,718 | +6.4% |
| 2024 | $10,076 | -0.1% |
| 2023 | $10,086 | +2.5% |
| 2022 | $9,842 | +2.5% |
From:
To:
Year Built: 2006
59 Haddon Court
Residential
209 Concord Place
Residential
221 Concord Place
Residential
231 Concord Place
Residential
223 Concord Place
Residential