Property Sale
Sale
$360,000
Sq Ft1,960DeedBook 6421, Page 610Recorded11/13/2020
Year Built: 2006
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,895 | +6.3% |
| 2024 | $10,247 | -0.1% |
| 2023 | $10,257 | +2.5% |
| 2022 | $10,009 | +2.5% |
Year Built: 2006
207 Concord Place
Residential
97 Haddon Court
Residential
204 Concord Place
Residential
27 Blake Drive
Residential
147 Valmore Court
Residential