Property Built
Built
Year Built: 1951
Year Built: 1951
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,090 | +3.3% |
| 2024 | $9,767 | -0.1% |
| 2023 | $9,777 | +2.5% |
| 2022 | $9,540 | +2.5% |
Year Built: 1951
231 Penn Lawrenceville Rd
Residential
2408 Pennington Rd
Residential
49 Diverty Rd
Residential
46 Orchard Ave
Residential
25 Wash Cross Penn Rd
Residential