Skip to content

203 Wash Cross Penn RdPennington, NJ 08534

Last Sale Date
Sep 18, 2006

Property Information

Block92
Lot5
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityHopewell Twp
Tax Map Page21

Building Details

Building Class---
Description2SF 4UG/PUB WOR
Dwellings1
ZoningVRC
Sq Footage---
Acreage54.4

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$1,328,600
47%
Improvement Value:$1,472,300
53%
Total Assessment$2,800,900

Sale
$0